Środki na mole

Środki na mole

BROS Dysk na mole KWIAT POMARAŃCZY

Bros
921B
Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy.
Płyn na mole spożywcze do stosowania w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych. Skutecznie odstrasza dorosłe osobniki moli spożywczych, chroniąc tym samym produkty spożywcze, takie jak mąka czy makaron.
Środki na mole

BROS kulki na mole LAWENDA, 20 szt

Bros
J-019
Kulki skutecznie chronią odzież w szafkach, szufladach i garderobach. Zwalczają dorosłe mole, ich jaja i larwy. Wywołują biobójczy efekt już po 8 h od zastosowania i pozostają skuteczne aż do 6 miesięcy.
Środki na mole

Bros Pułapka na mole spożywcze

Bros
J-400
Pułapka działa do 3 miesięcy, bez zapachu, bez substancji owadobójczych. Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi.
Środki na mole

BROS Woreczek na mole LAWENDA, 1 sztuka

Bros
J-811
Woreczek z dodatkiem substancji aktywnej skutecznie zwalcza mole: osobniki dorosłe, larwy i jaja. Chroni ubrania z wełny i włókien mieszanych oraz wypełnia chronione wnętrze przyjemnym aromatem. Zabezpiecza szafę o pojemności 1 m3 aż do 6 miesięcy.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text