"DAVI odkrywa nowe marki kosmetyczne na VI Forum Branży Kosmetycznej"

Żródło: https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/artykuly/rekordowa-liczba-gosci-i-wystawcow-na-vi-forum-bra,49947

"Tegoroczne Forum Branży Kosmetycznej było jedną z przełomowych imprez dla naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wykładom ekspertów i panelom dyskusyjnym mogliśmy wspólnie – jako praktycy – wyznaczyć trendy, którymi branża kosmetyczna będzie podążać w 2019 roku.

Nasza firma zaprezentowała wiele marek kosmetyków hiszpańskich i koreańskich, które mamy w swoim portfolio. Menadżerowie najważniejszych firm kosmetycznych oraz osoby decyzyjne o zakupach do polskich i międzynarodowych sieci drogeryjnych, dyskontów, aptek i hipermarketów byli nimi oczarowani. Niezwykłym zainteresowaniem cieszyły się kosmetyki z imbirem G-Synergie, perfumy wiodącej hiszpańskiej marki Saphir, koreańskie kosmetyki pielęgnacyjne o intensywnych zapachach Duft & Doft, które przyciągają wzrok swoimi barwnymi i efektownymi opakowaniami. Dużą uwagę zwracały również wyjątkowe kosmetyki i produkty zapachowe do wnętrz marki La Casa de Aromas oraz niebywałe zapachy ukryte w pięknych opakowaniach hiszpańskiej marki Flor de Mayo.

Forum Branży Kosmetycznej to jedyna w swoim rodzaju okazja, by poznać nowości i trendy kosmetyczne, zdobyć wiedzę w dziedzinach okołosprzedażowych czy nawiązać relacje z partnerami biznesowymi, bez których trudno byłoby rozwijać biznes. Na co dzień zapraszamy do współpracy poprzez niedawno uruchomioną platformę B2B. Dzieki niej hurtownie, sklepy, apteki, drogerie i sieci dystrybucyjne z całej polski (i nie tylko) mogą składać zamówienia przez internet.
Wojciech Dorsz, dyrektor ds. sprzedaży DAVI. "

Żródło: https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/gazeta/708

Z całym czasopismem można się zapoznać na stronie wiadomościksmetyczne.pl lub pod bezośrednim linkiem:

Komentarze ()

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.