Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów do pielęgnacji ciała z pomocą naturalnych składników i naprawdę niezapomnianych zapachów. Nasze produkty do pielęgnacji skóry są wzbogacone o innowacyjne i oczyszczające składniki, które zapewniają zmysłowe doznania. Nie używamy: parabenów, olejów mineralnych, talku, syntetycznych barwników, benzofenonów i innych potencjalnie szkodliwych chemikaliów.
Nasze oryginalne zapachy inspirowane są skandynawskimi wioskami, wypełnionymi naturalną dobrocią i świeżością.
Pozwalamy naszym produktom mówić samym za siebie. Przekonaj się, dlaczego DUFT & DOFT zyskuje tylu nowych fanów i został niedawno nazwany przez blogerów mody jako marka kosmetyków numer 1 w Korei. Nasz krem do rąk z serii Stockholm Rose został wybrany w slepym teście jako nr 1 w trzech kategoriach wchłanianie, anty-lepkość i zapach. Cała seria kremów do rąk i mgiełek do ciała jest już nr 1 wśród produktów w swoich kategoriach w sklepach Olive Young w Korei!.

Komentarze ()

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.