Joanna Professional Pianka nadająca objętość...

Joanna Professional Pianka nadająca objętość 150 ml

Ilość w opakowaniu
22 szt
Pianka nadająca objętość do włosów cienkich, płaskich, delikatnych Doskonałe właściwości Pianka nadająca objętość Joanna Professional została specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Szczególnie polecana jest do pielęgnacji i stylizacji włosów cienkich, płaskich, delikatnych. Pianka zauważalnie zwiększa objętość fryzury unosząc włosy już od samych nasad, a zawarty kolagen morski nawilża i wzmacnia je bez zbędnego obciążania. Włosy zyskują objętość, siłę i puszystość. Składniki aktywne Kompleks Volume'Up - specjalnie stworzona kompozycja polimerowo-silikonowa nadająca wło
 
Pianka nadająca objętość do włosów cienkich, płaskich, delikatnych

Doskonałe właściwości
Pianka nadająca objętość Joanna Professional została specjalnie opracowana do stosowania w salonach fryzjerskich. Szczególnie polecana jest do pielęgnacji i stylizacji włosów cienkich, płaskich, delikatnych. Pianka zauważalnie zwiększa objętość fryzury unosząc włosy już od samych nasad, a zawarty kolagen morski nawilża i wzmacnia je bez zbędnego obciążania. Włosy zyskują objętość, siłę i puszystość.

Składniki aktywne
Kompleks Volume'Up - specjalnie stworzona kompozycja polimerowo-silikonowa nadająca włosom objętość i sprężystość

Profesjonalne rezultaty
- Stylizacja i pielęgnacja w jednym produkcie
- Zwiększona objętość i elastyczność fryzury
- Wzmocniona i nawilżona struktura włosa

do włosów cienkich, płaskich, delikatnych
z kolagenem morskim i kompleksem Volume'Up

Sposób użycia
Wycisnąć niewielką ilość pianki na dłoń, rozprowadzić na wilgotnych włosach, modelować fryzurę.
Ilość w opakowaniu
22 szt
JP-050

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.