Eco Shine Septal Hands Antybakteryjny...

Eco Shine Septal Hands Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk 1l

INN-578
5902838430132
Ilość w opakowaniu
12 szt
Eco Shine Septal Hands jest niezwykle skutecznym płynem do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu bakteriobójczym. Dodatkowo zawiera w swym składzie glicerynę, który zapobiega przesuszaniu naskórka podczas dezynfekcji.

Opis

Eco Shine Septal Hands Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk 

To niezwykle skuteczny płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu bakteriobójczym.

Doskonale sprawdza się do stosowania w zakładach przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i spożywczego (tj. mleczarstwie, przetwórstwie mięsnym i drobiarskim, browarach i przemyśle napojowym), salonach odnowy biologicznej, zakładach fryzjersko-kosmetycznych, placówkach gastronomicznych, kuchniach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach oraz placówkach opiekuńczych. Częste mycie i dezynfekcja skóry może powodować wysuszanie naskórka.

Płyn Septal Hand w swoim składzie posiada glicerynę, która zatrzymuje wodę w głębszych partiach skóry. Dzięki temu, oprócz dezynfekcji, producent zadbał również o pielęgnację.

Każdego dnia mamy styczność z wieloma przedmiotami, na których mogą się znajdować chorobotwórcze drobnoustroje. Dlatego tak ważne jest by oprócz regularnego mycia rąk, pamiętać o dezynfekcji. 

Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja rąk 2 razy po 3 ml wcierać w dłonie przez 30 sekund.

Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu.

Spłukać ręce wodą.

Ważne:

Pamiętaj o wcieraniu preparatu w ręce przez 30 sekund tak, aby skóra rąk była stale wilgotna. W razie potrzeby możesz pobrać jeszcze jedną porcję płynu. Wcieraj produkt bardzo dokładnie. Zwróć szczególną uwagę na trudno dostępne miejsca, np. okolice paznokci.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.