Lista produktów marki Vilo

Do końca promocji zostało
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Dezodorant do obuwia, 150 ml

Vilo
VIL-013
Idealny produkt do wszelkiego rodzaju obuwia i tekstyliów. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Efekt Anit-Malodour wspomaga utrzymanie higieny butów.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO INSTANT Pasta do butów w płynie BRĄZOWA, 80 ml

Vilo
VIL-006
VILO Pasta do butów w płynie o kolorze brązowym, została stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Nadaje obuwiu doskonały połysk.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Impregnat zabezpieczający buty WATERSTOP, 250 ml

Vilo
VIL-014
Stworzony dla optymalnej ochrony niemal każdego rodzaju skór (zamsz, nubuk, skóry licowe, gładkie, olejowane, natłuszczone) i każdego rodzaju tekstyliów - nawet tych najbardziej zaawansowanych technologicznie.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem BEZBARWNA, 60 ml

Vilo
VIL-004
VILO Krem do butów o kolorze bezbarwnym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem BRĄZOWA, 60 ml

Vilo
VIL-008
VILO Krem do butów o kolorze brązowym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Kremowa pasta do butów z aplikatorem CZARNA, 60 ml

Vilo
VIL-003
VILO Krem do butów o kolorze czarnym, został stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Pasta do butów puszka BEZBARWNA, 50 ml

Vilo
VIL-010
VILO Pasta do butów o kolorze bezbarwnym, została stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pielęgnacja obuwia/skóry

VILO Pasta do butów puszka CZARNA, 50 ml

Vilo
VIL-011
VILO Pasta do butów o kolorze czarnym, została stworzona z myślą o Twoim obuwiu. Ciesz się kompleksowym zabezpieczeniem przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi! Unikalna kompozycja kremu Vilo na bazie naturalnego wosku pszczelego zapewni niezawodną ochronę i blask Twoim butom.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.