DORCO MEN Jednorazowa maszynka do golenia dla...

DORCO MEN Jednorazowa maszynka do golenia dla mężczyzn z trymerem, PACE 6, 6 ostrzy 1 szt

Ilość w opakowaniu
10 szt

Oryginalna, jedyna na rynku jednoczęściowa maszynka do golenia, zawierająca 6 super ostrych ostrzy DORCO Men Pace6 zapewni Ci dokładne golenie, bez podrażnień.

 

Rozpocznij wieczory z naszym bestsellerem do golenia dla mężczyzn. Maszynka Pace 6 Plus: posiada pierwszy na świecie 6-nożny system golenia. 6 łopatek mikro-pozycjonowanych pracuje tak, aby możliwie jak najdokładniej ogolić, a technologia Venetian Flow ™ zapewnia odpowiedni kąt płukania. Pace 6 Plus posiada również trymer do rzeźbienia i pasek kondycjonujący. Dzięki maszynce Dorco utrzymasz twarz gładką i przygotowaną do następnego golenia. DORCO to koreańska firma, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości maszynek do golenia, ostrzy i noży. W firmie DORCO główny nacisk położony jest na rozwój nowych technologii produkcji oraz na podnoszenie jakości produktów. Długoletnie doświadczenie i wyśmienite produkty sprawiły, że DORCO stało się liderem na rynkach wschodnich oraz w około 100 krajach na całym świecie.

Ilość w opakowaniu
10 szt
U-243

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.