BIOPON Obornik granulowany DO WARZYW, 5 l
BIOPON Obornik granulowany DO WARZYW, 5 l

BIOPON Obornik granulowany DO WARZYW, 5 l

Ilość w opakowaniu
1 szt
Indeks
I-650
EAN13
5904517025066
Specjalnie spreparowany czysty obornik wyprodukowany z oczyszczonych odchodów drobiu. W procesie suszenia został oczyszczony z nasion i drobnoustrojów. W granulacie pozostają tylko minerały i mikroelementy korzystnie wpływające na wzrost, kwitnienie i owocowanie roślin. Obornik do warzyw ma optymalny skład do efektywnego nawożenia i tworzenia warunków glebowych do upraw.

Opis

BIOPON Obornik granulowany do warzyw, 5 l

BIOPON natural - obornik do warzyw to silnie skoncentrowany nawóz naturalny pochodzenia zwierzęcego, powstały z odchodów drobiu.

Obornik został poddany procesowi fermentacji i suszenia, które niszczą drobnoustroje oraz nasiona chwastów mogące znajdować się w nawozach naturalnych, jednocześnie zachowując wszystkie składniki korzystne dla wzrostu i rozwoju roślin.

BIOPON natural - obornik do warzyw doskonale użyźnia i spulchnia glebę, zwiększa jej zdolność do magazynowania wody oraz aktywuje mikroflorę glebową.

BIOPON natural - obornik do warzyw może być stosowany przez cały rok do roślin uprawianych w gruncie i tunelach foliowych.

Ze względu na naturalne pochodzenie składników odżywczych w nawozie - nie istnieje ryzyko przenawożenia roślin, a tym samym ich uszkodzenia przy zastosowaniu zbyt dużej dawki nawozu.

Obornik granulowany może być stosowany w szklarniach, tunelach, inspektach oraz na uprawach otwartych.

Opakowanie: 5 l

Wydajność: 70 m kwadratowych

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text