BIOPON Nawóz do trawnika ZACHWASZCZONEGO, 1 kg

BIOPON Nawóz do trawnika ZACHWASZCZONEGO, 1 kg

Ilość w opakowaniu
10 szt
Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów.
 

BIOPON Nawóz do trawnika ZACHWASZCZONEGO, 1 kg


Ten specjalistyczny nawóz BIOPON przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Odpowiednio dobrany skład ułatwia utrzymanie gęstej, pozbawionej chwastów murawy. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnego azotu trawa rośnie bardzo intensywnie, nie dopuszczając tym samym do rozwoju i ponownego pojawiania się chwastów. Specjalny dobór składników mineralnych sprawia, że murawa staje się gęsta, zdrowa i pięknie wybarwiona.


Nawóz po rozsypaniu i podlaniu rozpuszcza się i przedostaje do gleby, skąd jest pobierany przez korzenie traw. Uwalnianie nawozu jest regulowane przez czynniki naturalne: wilgotność i temperaturę.

Ilość w opakowaniu
10 szt
I-688

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.