Joanna Ultraplex nr 3 Regenerator serum...

Joanna Ultraplex nr 3 Regenerator serum odżywcze 100 g

Ilość w opakowaniu
8 szt
Ultraplex Regenerator,To serum odżywcze, które zostało opracowane z myślą o pielęgnacji włosów rozjaśnianych i farbowanych w domu. Pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki niemu przedłużysz efekty przeprowadzonego wcześniej zabiegu Ultraplex - system regeneracji włosów. Użyj serum przed kolejnym myciem.,Opakowanie zawiera tubę z regeneratorem 100 gstabilizacja mostków dwusiarczkowych…
 
Ultraplex Regenerator
To serum odżywcze, które zostało opracowane z myślą o pielęgnacji włosów rozjaśnianych i farbowanych w domu. Pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki niemu przedłużysz efekty przeprowadzonego wcześniej zabiegu Ultraplex - system regeneracji włosów. Użyj serum przed kolejnym myciem.

Opakowanie zawiera tubę z regeneratorem 100 g

stabilizacja mostków dwusiarczkowych

Sposób użycia:
- Stosować na wilgotne, nieumyte włosy.
- Regenerator nałożyć od nasady aż po same końce włosów i owinąć głowę ręcznikiem.
- Produkt pozostawić na 10 minut lub dłużej, a następnie dokładnie spłukać.
- Umyć włosy szamponem Ultraplex, a następnie nałożyć odżywkę z tej samej linii.
- Stosować 2 razy w tygodniu.

Ilość w opakowaniu
8 szt
JO-045

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.