COLGATE SMILES Pasta do zębów dla dzieci JUNIOR...

COLGATE SMILES Pasta do zębów dla dzieci JUNIOR 6 - 9 lat, 50 ml

Ilość w opakowaniu
12 szt
Przeciwpróchnicza pasta do zębów COLGATE KIDS dla dzieci w wieku 6-9 lat pomaga chronić zęby przed próchnicą, redukuje płytkę nazębną i wzmacnia szkliwo dzięki zawartości fluoru. Ma też dodatkową, magiczną właściwość… W momencie szczotkowania zębów kolor pasty zmienia się z białego na ciemnoniebieski. Im dłużej trwa mycie zębów, tym kolor piany staje się intensywniejszy. Dzięki temu magicznemu efektowi dzieci chętniej i dłużej szczotkują swoje zęby, a Ty łatwiej nauczysz je dobrych nawyków i dbania o prawidłową higienę jamy ustnej. Formuła pasty COLGATE KIDS 6-9 ma łagodny smak mięty, który pomaga dziecku przejść od łagodnej pasty dla dzieci do bardziej miętowej pasty dla dorosłych. Zadbaj zdrowy i promienny uśmiech swojego dziecka Magiczna pasta, która zmienia kolor na niebieski
 

COLGATE SMILES Pasta do zębów dla dzieci JUNIOR 6 - 9 lat, 50 ml

COLGATE KIDS przeciwpróchnicza pasta do mycia zębów dla dzieci 6-9 lat o łagodnym miętowym smaku

Pomóż uśmiechom rosnąć zdrowo

Próchnica zębów jest najczęstszą chorobą wieku dziecięcego. Może powodować ból i infekcje, a także zniszczyć piękny uśmiech Twojego dziecka! Na szczęście można jej zapobiec.

Za powstawanie próchnicy odpowiedzialne są bakterie znajdujące się w płytce nazębnej. Delikatne szkliwo małych ząbków jest szczególnie narażone na powstawanie ubytków próchniczych. Dlatego tak ważne jest regularne mycie zębów. Starsze dzieci dbają już o higienę samodzielnie, więc warto upewnić się, by robiły to prawidłowo i przez odpowiednio długi czas – dwa razy dziennie przez minimum 2 minuty.

Z pomocą przyjdzie magiczna pasta COLGATE KIDS 6-9 lat, która zmienia kolor piany na niebieski i zachęca do dłuższego szczotkowania.

1. CHRONI PRZED PRÓCHNICĄ

Zawartość fluoru na poziomie 1450 ppm F- jest odpowiednia dla wieku dziecka 6-9 lat i chroni zęby przed próchnicą.

2. POMAGA UCZYĆ DOBRYCH NAWYKÓW

Podczas szczotkowania kolor pasty zmienia się z białego na niebieski, dzięki temu dzieci dłużej myją swoje zęby.

3. WZMACNIA SZKLIWO

Wzmacnia delikatne szkliwo dziecięcych zębów i zapewnia świeży oddech.

4. DELIKATNIE CZYŚCI

Delikatnie czyści zęby usuwając płytkę nazębną i chroni wrażliwe dziąsła dziecka.

Od pierwszego ząbka do pięknego uśmiechu

By Twoje dziecko mogło cieszyć się dobrym zdrowiem jamy ustnej należy dbać o higienę i dobre nawyki już od pierwszych miesięcy.

Od chwili pojawienia się pierwszych ząbków, mycie zębów przynajmniej dwa razy dziennie przez dwie minuty pastą z fluorem to podstawa. Pozwala zahamować rozwój bakterii odpowiedzialnych za próchnicę oraz wzmacniać delikatne szkliwo małych ząbków dostarczając odpowiednią dawkę fluoru dostosowaną do wieku dziecku.

Pamiętaj też, aby odwiedzać z dzieckiem dentystę co 6 miesięcy!

SKŁADNIKI:

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, PEG-12, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Hydroxypropyl Methylcellulose, CI 73360, CI 74160 Zawiera: Fluorek sodu (1450ppm F-).

SPOSÓB UŻYCIA:

Dokładnie szczotkuj zęby swojego dziecka przynajmniej 2 razy dziennie lub według zaleceń stomatologa. Aby zminimalizować ryzyko połknięcia u dzieci poniżej szóstego roku życia zaleca się stosowanie ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych.

Ilość w opakowaniu
12 szt
PL05324A

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.