BLANX ANTY OSAD Wybielająca pasta do zębów, 75 ml

BLANX ANTY OSAD Wybielająca pasta do zębów, 75 ml

Ilość w opakowaniu
12 szt
Nie podoba Ci się kolor Twoich zębów? Masz problem z utrzymaniem naturalnej bieli zębów? Jest już na to sposób. Używaj codziennie wybielającej pasty do zębów Blanx Anty Osad.
 
Nie podoba Ci się kolor Twoich zębów? Masz problem z utrzymaniem naturalnej bieli zębów? Jest już na to sposób. Używaj codziennie wybielającej pasty do zębów Blanx Anty Osad. Blanx Anty Osad to nowatorska pasta, stworzona z myślą o przywróceniu zębom naturalnej bieli. Pod wpływem działania pasty znika z zębów nalot oraz najbardziej oporne i trudne do zneutralizowania osady wywołane dymem tytoniowym, pokarmami, napojami oraz odkładaniem się płytki nazębnej. Jest to pierwsza pasta na bazie islandzkich porostów oraz mikroproszku z bambusa, stworzona po to, aby ułatwić Ci przywrócenie zębom ich naturalnej bieli. Porost islandzki to pierwszy naturalny, w pełni bezpieczny czynnik wybielający nie niszczący struktury szkliwa. Zawarty w paście porost islandzki przywraca zębom ich naturalną biel, oczyszcza zęby z osadów, nie osłabiając wytrzymałości szkliwa zębowego. Porost islandzki ma również działanie przeciwbakteryjne i przeciwpróchnicze. Skutecznie chroni zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym, a także przywraca fizjologiczną równowagę symbiotyczną w środowisku jamy ustnej. Również fluor zawarty w paście działa synergistycznie z porostem islandzkim, pełniąc działanie przeciwpróchnicze. Mikroproszek z bambusa z kolei intensyfikuje wybielanie i usuwanie osadów. Pasta Blanx Anty Osad to nie tylko usuwanie osadu i zapobieganie ponownemu jego powstawaniu. To także idealne odświeżenie i zapach, który gwarantuje długotrwałe uczucie rześkości. Opakowanie pasty zawiera wzornik koloru zębów, dzięki któremu każdego dnia można ocenić skuteczność działania produktu.
Ilość w opakowaniu
12 szt
Z-556

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.