ECODENTA Wybielająca pasta do zębów z Węglem Drzewnym i Teavigo, 100ml
ECODENTA Wybielająca pasta do zębów z Węglem Drzewnym i Teavigo, 100ml

ECODENTA Wybielająca pasta do zębów z Węglem Drzewnym i Teavigo, 100ml

Ilość w opakowaniu
16 szt
Indeks
Z-570
EAN13
4770001336991
Ekologiczna pasta z węglem drzewnym i ekstraktem z zielonej herbaty bezkofeinowej! Efektywne wybielenie zębów! Zapewnia pielęgnację stomatologiczną!

Opis

ECODENTA, to czarna ekologiczna pasta z węglem drzewnym i TEAVIGO (ekstraktem z zielonej herbaty bezkofeinowej) dla ludzi szukających innowacyjnych i niekonwencjonalnych codziennych rozwiązań! Wyjątkowe właściwości wybielające węgla drzewnego oraz przeciwbakteryjne zielonej herbaty zapewniają kompleksową codzienną pielęgnację jamy ustnej i zębów. Czarna pasta skutecznie usuwa płytkę nazębną i kamień, zapewnia długotrwałą czystość zębów i świeży oddech. Chroni przed kamieniem nazębnym, zapewnia delikatne działanie przeciwbakteryjne i pozostawia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.   Składniki aktywne: Czarny węgiel - zwiększa efektywne wybielanie zębów i pielęgnuje jamę ustną. Zaawansowany składnik Teavigo - gwarantuje kompleksową pielęgnację stomatologiczną: chroni przed powstawaniem nalotu nazębnego, zapewnia delikatne, antybakteryjne działanie i na długo pozostawia uczucie świeżości i czystości.   ECODENTA, czarna pasta do zębów:
  • wybiela
  • oczyszcza
  • zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego
  • odświeża
  • ekologiczna
  • bez fluoru
  • w 97% składa się naturalnych i certyfikowanych przez ECOCERT składników
Pasta do zębów marki ECODENTA to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, zapewniający wybielenie oraz odświeżenie. Działanie pasty ECODENTA zostało przetestowane przez odontologów i zatwierdzone przez Uniwersytet Medyczny w Kownie. Produkt stworzony przy współpracy z dentystami.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text