BEVERLY HILLS Wybielająca pasta do zębów, Natural white total breath Charcoal, 100ml
BEVERLY HILLS Wybielająca pasta do zębów, Natural white total breath Charcoal, 100ml

BEVERLY HILLS Wybielająca pasta do zębów, Natural white total breath Charcoal, 100ml

Ilość w opakowaniu
12 szt
Indeks
Z-049
EAN13
5020105003923
Pasta BEVERLY HILLS zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą, remineralizuje szkliwo i doskonale usuwa przebarwienia z zębów!

Opis

Pasta do zębów BEVERLY HILLS posiada w swoim składzie aktywny węgiel drzewny. Dlaczego akurat węgiel drzewny? Pochłanianie nieprzyjemnych zapachów i usuwanie przebarwień, to zalety węgla drzewnego znane od wieków. Dzięki swoim szczególnym właściwościom doskonale pomaga zwalczać nieprzyjemny oddech, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Aktywny węgiel drzewny pomaga w usuwaniu związków chemicznych powodujących powstawanie przebarwień tzw., tanin, które występują w kawie, herbacie, czerwonym winie i niektórych przyprawach. Dzięki temu przebarwienia są usuwane z powierzchni zębów bez uszkodzenia szkliwa. Xylitol i triclosan. Dzięki połączonemu działaniu xylitolu oraz triclosanu pasta zapobiega powstawaniu płytki nazębne, która powoduje próchnicę, osadzanie się kamienia nazębnego oraz nieświeży oddech. Wapń i fluor. Wapń oraz fluor to składniki o udowodnionym działaniu remineralizującym oraz zapobiegającym powstawaniu ubytków. Pasta BEVERLY HILLS:
  • zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą
  • remineralizuje szkliwo
  • usuwa przebarwienia z zębów
  • neutralizuje brzydki zapach z ust
Aby jeszcze skuteczniej usunąć przebarwienia zaleca się pozostawić pastę na zębach przez około 1 minutę przed szczotkowaniem.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text