LA CASA DE LOS AROMAS LEATHER Patyczki zapachowe CALM, 140 ml
Leather łączy w sobie otulające zapachy z minimalistycznym wzornictwem i niezbędną elegancją. Została zaprojektowana tak, aby naturalnie wkomponować się w każdą przestrzeń.
Jej flakony, o czystych liniach i wykończeniu imitującym skórę, rezygnują z zbędnych elementów i opakowań, skupiając się na materiale, kolorze i aromacie jako ich głównych bohaterach. To podejście demokratyzuje niezbędny luksus, bez sztuczności i nadmiaru, poprzez wyrafinowane, nowoczesne i otulające zapachy, które na nowo interpretują ideę domu.
Dekoracyjna, stonowana i ponadczasowa kolekcja, zaprojektowana z myślą o tworzeniu spokojnych, zadbanych przestrzeni z charakterem.
Nuty zapachowe :
Nuty głowy: pieprz, drzewo cedrowe
Nuty serca: kmin, cynamon, sandałowy
Nuty bazy: piżmo, wanilia, paczula
Sposób użycia: Odkręcić nakrętkę, umieścić patyczki w pojemniku z olejkiem zapachowym. Umieścić w przewiewnym miejscu. Aby zwiększyć intensywność zapachu można odwrócić patyczki.