LA CASA DE LOS AROMAS LEATHER Patyczki zapachowe HOME, 140 ml
  • Nowy
LA CASA DE LOS AROMAS LEATHER Patyczki zapachowe HOME, 140 ml

LA CASA DE LOS AROMAS LEATHER Patyczki zapachowe HOME, 140 ml

Ilość w opakowaniu zbiorczym
6 szt
Indeks
LCA-716
EAN13
8428390064563
Minimalistyczny design z bordowym wykończeniem imitującym skórę. Owocowo-kwiatowy zapach, który łączy świetlistość brzoskwini i białej róży ze słodką bazą z prażonego cukru i wanilii. Kojący i nowoczesny zapach, który przynosi ukojenie. W zestawie butelka o pojemności 140 ml + patyczki.

Opis

LA CASA DE LOS AROMAS LEATHER Patyczki zapachowe HOME, 140 ml

Leather łączy w sobie otulające zapachy z minimalistycznym wzornictwem i niezbędną elegancją. Została zaprojektowana tak, aby naturalnie wkomponować się w każdą przestrzeń.

Jej flakony, o czystych liniach i wykończeniu imitującym skórę, rezygnują z zbędnych elementów i opakowań, skupiając się na materiale, kolorze i aromacie jako ich głównych bohaterach. To podejście demokratyzuje niezbędny luksus, bez sztuczności i nadmiaru, poprzez wyrafinowane, nowoczesne i otulające zapachy, które na nowo interpretują ideę domu.

Dekoracyjna, stonowana i ponadczasowa kolekcja, zaprojektowana z myślą o tworzeniu spokojnych, zadbanych przestrzeni z charakterem.

Nuty zapachowe :

Nuty głowy: brzoskwinia, jaśmin, owocowy, zielony, dojrzałe jabłko

Nuty serca: konwalia, białe róże, truskawka

Nuty bazy: drewno cedrowe, prażony cukier, wanilia

Sposób użycia: Odkręcić nakrętkę, umieścić patyczki w pojemniku z olejkiem zapachowym. Umieścić w przewiewnym miejscu. Aby zwiększyć intensywność zapachu można odwrócić patyczki.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii: