BELLA HAPPY Pieluchy jednorazowe 3 MIDI 5-9 kg,...

BELLA HAPPY Pieluchy jednorazowe 3 MIDI 5-9 kg, 52 szt

Ilość w opakowaniu
4 szt
Mijają kolejne miesiące, a nasz maluch rośnie. Ćwiczy obroty, zaczyna raczkować, wstawać, a potem samodzielnie stawiać pierwsze kroki. Jego celem jest poznać wszystko, co go otacza. Pieluszka, której na tym etapie rozwoju potrzebuje, ma zagwarantować mu przede wszystkim suchość, ale też maksymalną swobodę ruchu. 0% perfume - na pieluszki Happy nie są nanoszone żadne zapachy 0% elemental chlorine - pieluszki Happy nie zawierają surowców bielonych szkodliwym chlorem elementarnym 0% natural latex - pieluszki Happy nie zawierają elementów lateksowych, które mogą powodować podrażnienia u osób wrażliwych na ten surowiec Innowacyjne rozwiązania zastosowane w pieluszkach: 360°Comfort System Air Flow Technology Quick Dry Anatomical
 

BELLA HAPPY Pieluchy jednorazowe 3 MIDI 5-9 kg, 52 szt

360°Comfort System

360°Comfort System to elastyczne rozwiązanie zastosowane w budowie pieluszki, które w połączeniu z anatomicznym wkładem chłonnym decyduje o jej funkcjonalności i wygodzie - pieluszka nie uwiera i nie krępuje ruchów. Użyta w pieluszce specjalna włóknina rozprowadzająca gwarantuje natomiast szybkie wchłanianie cieczy, natychmiast izolując wilgoć od naskórka malucha.

Air Flow Technology

Technologia Air Flow zapewnia dopływ świeżego powietrza do skóry dziecka, dzięki czemu zapobiega odparzeniom oraz mimimalizuje ryzyko podrażnień.

Quick Dry

Włóknina maksymalnie przyspieszająca rozprowadzanie wilgoci wzdłuż całej pieluszki dla poczucia wyjątkowej suchości i ochrony przed przeciekaniem.

Anatomical Core

Anatomiczny wkład chłonny dla idealnego dopasowania pieluszki w części krokowej.

Flexi Fit

System elastyczny tj. szeroki ściągacz taliowy wraz z szerokimi elastycznymi rzepami dla wyjątkowej swobody ruchów.

Pozytywne wyniki badań dermatologicznych

Wysoka jakość i bezpieczeństwo pieluszek Happy została potwierdzona w testach dermatologicznych. Produkty uzyskały również Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Zakładu Higieny.

Skład pieluszki: polipropylen, poliester, celuloza, superabsorbent, przędza elastomerowa, kleje


Ilość w opakowaniu
4 szt
Bella Happy
H-399

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.