TESORI D'ORIENTE Koncentrat do płukania tkanin BYZANTIUM 38 płukań, 760 ml
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12 szt
Indeks
INN2057
EAN13
8008970055237
Opis
TESORI D'ORIENTE Koncentrat do płukania tkanin BYZANTIUM 38 płukań, 760 mlWłoski płyn do płukania ubrań Tesori d'Oriente z nutą zapachową Byzantium.
Skoncentrowana i kremowa formuła płynu do płukania tkanin doskonale
rozmiękcza włókna oraz redukuje złogi mineralne w ich wnętrzu,
ułatwiając tym samym prasowanie oraz zapewniając wyjątkową miękkość.
Oryginalny zapach płynu do płukania tkanin Tesori d'Oriente na długo
pozostawi zapach na Twoich ubraniach przenosząc Cię w orientalną podróż,
po dalekowschodnich krainach.
Biały Jeleń, seria produktów naturalnych, hipoalergicznych, przeznaczonych o codziennego stosowania w zależności od potrzeb. Marka Biały Jeleń to produkty znane i stosowane od pokoleń, bogaty asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Skoncentrowany płyn do płukania tkanin z technologią kapsułek zapachowych, pozwala cieszyć się miękkością i świeżym zapachem ubrań nawet do 3 miesiecy przechowywania w garderobie.
W niebieskim płynie do płukania tkanin COCCOLINO FRESH & SOFT zastosowano technologię Profibre, która wnika głęboko we włókna ubrań, aby chronić je przed uszkodzeniami podczas prania i noszenia.
Wystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość, fantastyczny zapach oraz ochronę.
Barwiące wodę pastylki do kąpieli MARBA KIDS HYDROZAURUS nie tylko uprzyjemnią dziecku codzienne mycie, ale również zachęcą do mycia i sprawią ogromną frajdę! A czy jest coś cenniejszego niż radość i uśmiech dziecka?