Płyny i koncentraty do płukania

Do końca promocji zostało
Płyny i koncentraty do płukania

BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny koncentrat do płukania tkanin 1 l

Biały Jeleń
T-920
Biały Jeleń, seria produktów naturalnych, hipoalergicznych, przeznaczonych o codziennego stosowania w zależności od potrzeb. Marka Biały Jeleń to produkty znane i stosowane od pokoleń, bogaty asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Płyny i koncentraty do płukania

GLOBAL SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania SENSITIVE, 2,5 l

GLOBAL - SOFIN
GLO-191
Skoncentrowany płyn do płukania tkanin Sofin Complete Care Sensitive, który dba o kolory i tkaniny Twoich ubrań. Dzięki technologii kapsułek zapachowych pozwala cieszyć się miękkością i świeżym zapachem ubrań nawet do 3 miesięcy przechowywania w garderobie.
Do końca promocji zostało
Płyny i koncentraty do płukania

SOFTLAN ULTRA Płyn do płukania ŚWIEŻA BRYZA 40 płukań, 1 l

Softlan
INN-1000
Płyn do Płukania Softlan Ultra WIndfrish o zapachu świeżej bryzy to produkt niemieckiej jakości, stworzony specjalnie dla osób o wrażliwej skórze. Jego hipoalergiczna formuła z mlekiem migdałowym zmiękcza i chroni tkaniny, zapewniając jednocześnie długotrwałe zachowanie koloru. Jest to bezpieczny i łagodny płyn do płukania, który zapewni trwałość Twoich...
Do końca promocji zostało
W niebieskim płynie do płukania tkanin COCCOLINO FRESH & SOFT zastosowano technologię Profibre, która wnika głęboko we włókna ubrań, aby chronić je przed uszkodzeniami podczas prania i noszenia. Wystarczy niewielka ilość skoncentrowanej formuły płynu Coccolino, aby tkaniny i ubrania zyskały niesamowitą miękkość, fantastyczny zapach oraz ochronę.
Do końca promocji zostało
Płyn do Płukania Softlan Ultra Weich & Mild z Mlekiem Migdałowym to produkt niemieckiej jakości, stworzony specjalnie dla osób o wrażliwej skórze. Jego hipoalergiczna formuła z mlekiem migdałowym zmiękcza i chroni tkaniny, zapewniając jednocześnie długotrwałe zachowanie koloru. Jest to bezpieczny i łagodny płyn do płukania, który zapewni trwałość...
Do końca promocji zostało
Płyny i koncentraty do płukania

SOFTLAN ULTRA Płyn do płukania WANILIA & ORCHIDEA 45 płukań, 1 l

Softlan
INN-2003
Płyn do Płukania Softlan Ultra zmiękcza i chroni tkaniny, zapewniając jednocześnie długotrwałe zachowanie koloru. Jest to bezpieczny i łagodny płyn do płukania, który zapewni trwałość Twoich ubrań i fantastyczny, długotrwały zapach.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text