VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia podłóg ORANGE, 5 l
VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia podłóg ORANGE, 5 l

VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia podłóg ORANGE, 5 l

Ilość w opakowaniu
1 szt
Indeks
VOI-015
EAN13
5901370019966
VOIGT NANO ORANGE to skoncentrowany, nowoczesny, antystatyczny środek do mycia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, posiadający pomarańczowy, orzeźwiający zapach.

Opis

VOIGT VC 241 NANO Środek do mycia podłóg ORANGE, 5 lVOIGT VC 241 NANO to skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni odpornych na działanie wody. Posiada orzeźwiający, pomarańczowy zapach.Szczególnie zalecany do mycia marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych.Dzięki zawartości alkoholu preparat szybko odparowuje, nadając mytym powierzchniom delikatny połysk, nie pozostawiając żadnych smug i zacieków.Zastosowana nowoczesna nanotechnologia chroni czyszczone powierzchnie przed ponownym osadzaniem się brudu i ułatwia kolejny proces mycia.Sposób użycia:
  1. Zarówno przy myciu ręcznym, jak i automatami czyszczącymi zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 1,5 % (od 50 do 150 ml środka na 10 l wody).
  2. W przypadku silnych zabrudzeń stosować większe stężenie roztworu. Umyta powierzchnia nie wymaga spłukiwania, wycierania do sucha ani polerowania.
Skład:

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text