• Nowy
BROS Pułapka na mole spożywcze DUO...

BROS Pułapka na mole spożywcze DUO WKŁADY, 2 sztuki

1862
5904517283206
Wkłady do Pułapki na mole spożywcze DUO, przeznaczonej do monitorowania obecności tych owadów poprzez ich odławianie w kuchniach, spiżarniach i magazynach oraz bezpośrednio w szafkach kuchennych.

Opis

Pułapka przyciąga mole na dwa sposoby: za pomocą dodanego do kleju feromonu oraz umieszczonej dodatkowo na dnie pułapki przynęty.  Dzięki zastosowaniu dwustronnego lepu  w plastikowej obudowie, owady mają łatwiejszy dostęp do powierzchni klejącej, co istotnie wpływa na skuteczność jej działania. Odłowione mole są mniej widoczne i nie ma ryzyka przyklejenia się do lepu produktów  przechowywanych w szafce. Jest to produkt wielokrotnego użytku, który przy systematycznej wymianie klejowego wkładu, zapewnia ciągłe monitorowanie obecności moli spożywczych w kuchni. Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.