Expel Elektro + wkłady na komary 10...

Expel Elektro + wkłady na komary 10 sztuk

1315
4031723091248
Ilość w opakowaniu
12 szt
1 wkład ochrona do 12 h Elektrofumigator z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Wkład zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 (ok. 50 m3) przez ok. 12 godzin. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min od włączenia. Elektro + wkłady na komary

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Expel Elektro + wkłady na komary 10 sztuk

Elektrofumigator z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Wkład zabezpiecza pomieszczenie do 20 m2 (ok. 50 m3) przez ok. 12 godzin. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min od włączenia.

1 wkład ochrona do 12 h

Sposób użycia: Płytkę umieścić w szczelinie elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka 230 V. Substancja czynna odparowuje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Wkład odbarwia się w miarę zużycia. Zużyty wkład wymienić na nowy po uprzednim wyjęciu urządzenia z kontaktu.

urządzenie
10 wkładów

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Środki ostrożności:
Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym przebywają małe dzieci, osoby chore, alergicy. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma.
Uwaga. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi.

Pierwsza pomoc:
Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 66 54. Skutki uboczne nie są znane.

Puste opakowania i pozostałości produktu dostarczyć na odpowiednie wysypisko lub do utylizacji. Nie umieszczać zużytego sprzętu z innymi odpadami. Przechowywać z dala od żywności.

Substancja czynna: esbiotryna 22,8 mg/płytkę (2,47 g/100 g)
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 0750/04, BROS elektro + wkłady na komary.

Opakowanie - Nadające się do recyklingu


Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp. j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznać
Tel.: (61) 826 25 12

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.