BROS Spirale na komary, 10 sztuk

BROS Spirale na komary, 10 sztuk

J-507
5904517001121
Ilość w opakowaniu
18 szt
Spirala owadobójcza przeznaczona do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych. Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed różnymi owadami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów.

Opis

Bros Spirale na komary

Przeznaczona jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń.

Substancja czynna: d-aletryna 0,2 g/100 g (0,2%)

Sposób użycia:

Wyjąć spiralę z opakowania i ostrożnie rozdzielić sąsiednie spirale zaczynając od zewnętrznych końców. Odgiąć języczek metalowej podpórki i nałożyć na nią spiralę. Zapalić koniec spirali, zdmuchnąć płomień i zostawić żarzącą się końcówkę. Wydzielające się opary działają owadobójczo i odstraszająco. Jedna spirala chroni przed komarami przez kilka godzin.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Środki ostrożności:

Po wykonaniu czynności wymagających bezpośredniego kontaktu ze spiralą umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i skórą.

Pierwsza pomoc:

Wdychanie: wyprowadzić poszkodowanego z obszaru skażonego i zapewnić mu dostęp świeżego powietrza. Kontakt ze skórą: dokładnie przemyć skórę dużą ilością wody i mydła. Spożycie: skontaktować się z lekarzem. Kontakt z oczyma: natychmiast przemyć pod bieżącą wodą i skontaktować się z lekarzem W razie wystąpienia złego samopoczucia w trakcie użytkowania spirali skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97.

R50/53 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym; S2 Chronić przed dziećmi; S23 Nie wdychać dymu; SS61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od żywności i źródeł ognia. Nie wprowadzać do kanalizacji, cieków i zbiorników wodnych. Puste opakowanie i pozostałości preparatu podlegają selektywnej zbiórce odpadów.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.