Bros Spirale na komary 10 szt.

Bros Spirale na komary 10 szt.

J-507
5904517001121
Ilość w opakowaniu
18 szt
Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów.

Opis

Bros Spirale na komary

Spirala owadobójcza przeznaczona do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych. Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed różnymi owadami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów.

Przeznaczona jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń.

Substancja czynna: d-aletryna 0,2 g/100 g (0,2%)

Przygotowanie:

Sposób użycia:

Wyjąć spiralę z opakowania i ostrożnie rozdzielić sąsiednie spirale zaczynając od zewnętrznych końców. Odgiąć języczek metalowej podpórki i nałożyć na nią spiralę. Zapalić koniec spirali, zdmuchnąć płomień i zostawić żarzącą się końcówkę. Wydzielające się opary działają owadobójczo i odstraszająco. Jedna spirala chroni przed komarami przez kilka godzin.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Środki ostrożności:

Po wykonaniu czynności wymagających bezpośredniego kontaktu ze spiralą umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i skórą.

Pierwsza pomoc:

Wdychanie: wyprowadzić poszkodowanego z obszaru skażonego i zapewnić mu dostęp świeżego powietrza. Kontakt ze skórą: dokładnie przemyć skórę dużą ilością wody i mydła. Spożycie: skontaktować się z lekarzem. Kontakt z oczyma: natychmiast przemyć pod bieżącą wodą i skontaktować się z lekarzem W razie wystąpienia złego samopoczucia w trakcie użytkowania spirali skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97.

R50/53 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym; S2 Chronić przed dziećmi; S23 Nie wdychać dymu; SS61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od żywności i źródeł ognia. Nie wprowadzać do kanalizacji, cieków i zbiorników wodnych. Puste opakowanie i pozostałości preparatu podlegają selektywnej zbiórce odpadów.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.