Lista produktów marki Bros

Środki na owady

BROS Duo Decor Płytki na owady, 2 sztuki

Bros
1358
Dwie dekoracyjne płytki do zwalczania owadów latających takich jak muchy, komary, meszki, muszki owocówki i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Mogą być stosowane razem lub osobno, w zależności od wielkości zabezpieczanej powierzchni.
Środki na owady

BROS postrach psa i kota

Bros
J-051
Preparat zabezpiecza teren przed zanieczyszczeniem odchodami zwierząt domowych. Drobne kulki mają nieprzyjemny dla zwierząt zapach, który skutecznie odstrasza je od chronionych miejsc.
Środki na owady

BROS Lep na muchy PŁASKI, 5 szt

Bros
J-872
Płaski lep na muchy BROS skutecznie wyłapuje muchy i inne owady latające w pomieszczeniach. Nie zawiera substancji owadobójczych.
Środki na mole

BROS Woreczek na mole LAWENDA, 1 sztuka

Bros
J-811
Woreczek z dodatkiem substancji aktywnej skutecznie zwalcza mole: osobniki dorosłe, larwy i jaja. Chroni ubrania z wełny i włókien mieszanych oraz wypełnia chronione wnętrze przyjemnym aromatem. Zabezpiecza szafę o pojemności 1 m3 aż do 6 miesięcy.
Produkty sezonowe dla zwierząt

BROS Preparat na owady biegające SPRAY, 300 ml

Bros
J-665
Preparat do zwalczania w pomieszczeniach owadów biegających takich jak karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki i inne. Specjalna formuła zapewnia wielostronne działanie preparatu: - natychmiastowy efekt likwidacji owadów (knock down) - długotrwałe działanie utrzymujące się w miejscu zastosowania - zniszczenie owadów dorosłych i jaj
Środki na gryzonie

BROS Granulat na myszy i szczury, 2,5kg

Bros
J-561
Granulat na myszy i szczury BROS to trutka na gryzonie do stosowania wewnątrz i wokół budynków. Środek jest skuteczny już po jednokrotnym spożyciu, posiada właściwości mumifikujące.
Środki na owady

BROS Płytka na owady, 1 szt

Bros
J-519
Płytka BROS Jest nasączona parującą substancją owadobójczą do zwalczania much i innych owadów latających (m.in.: muszek owocówek, komarów, meszek, dorosłych postaci moli) oraz owadów biegających, (mrówek, karaluchów, prusaków i rybików cukrowych).
Środki na owady

BROS Zielona Moc pułapka na muchy

Bros
1683
Skuteczna i wygodna w użyciu pułapka na muchy, przeznaczona do monitorowania obecności much poprzez ich odławianie na tarasach, balkonach, w ogrodach, altanach, itp. Wyłapywanie much pozwala na wykrycie obecności tych owadów w sąsiedztwie domu i ocenę ich liczby. Obserwacja wyłapanych much umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka...

Filtruj według

Kategorie
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.