BROS Pułapka na krety Z SYGNALIZATOREM, 1 szt

BROS Pułapka na krety Z SYGNALIZATOREM, 1 szt

Ilość w opakowaniu
10 szt
Urządzenie BROS do wyłapywania kretów i nornic, z sygnalizatorem.
 

BROS Pułapka na krety Z SYGNALIZATOREM, 1 szt

Urządzenie BROS do wyłapywania kretów i nornic. Pułapka łapie szkodniki, ale ich nie zabija. Urządzenie wyposażone w sygnalizator.

Przygotowanie pułapki z sygnalizatorem: 
  1. Dolną końcówkę chorągiewki włożyć od zewnątrz w górny (większy) otwór w pułapce i wygiąć tak, aby wyprowadzić ją na zewnątrz przez wylot pułapki.
  2. Na dolną końcówkę chorągiewki nałożyć język spustowy (mała część w kształcie listka) tak, aby płaszczyzna chorągiewki i języka ustawione były równolegle względem siebie (w jednej linii). Następnie wciągnąć końcówkę chorągiewki wraz z nałożonym językiem spustowym z powrotem do wnętrza pułapki i umieścić jej koniec w dolnym (mniejszym) otworze w pułapce.
  3. Po włożeniu tulejki do tunelu chorągiewka sygnalizatora powinna być ustawiona prostopadle do światła pułapki .
  4. Po wejściu do pułapki kret przesunie umieszczony wewnątrz pułapki język spustowy i obróci chorągiewkę równolegle do światła pułapki.
Sposób użycia:
  1. Ostrożnie odkryć fragment podziemnego korytarza, którym poruszają się krety lub nornice.
  2. Włożyć pułapkę poziomo do odkrytego kanału uważając, aby ziemia nie dostała się do pułapki oraz nie zasypała kanału. Zapadki pułapki (metalowe blaszki na jej końcach) powinny być zamknięte.
  3. Otwór przykryć darnią, deską lub płaskim przedmiotem tak, aby światło i powietrze nie dochodziły do kanału. Sygnalizator powinien być widoczny ponad powierzchnią ziemi. Jego obrót sygnalizuje, że w pułapkę złapało się zwierzę.
Ilość w opakowaniu
10 szt
040

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.