Środki na gryzonie

Preparat do usuwania powstałej w paleniskach i przewodach kominowych sadzy. Zawarte w nim sole mineralne pod wpływem wysokiej temperatury ulegają rozkładowi na substancje o właściwościach katalitycznych, które znacznie przyspieszają proces spalania sadzy i osadów smołowych. Może być stosowany we wszystkich kominkach i piecach na paliwo stałe (np. drewno,...
Środki na gryzonie

BROS płyn odstraszający psy i koty, 500 ml

Bros
J-835
Preparat w naturalny sposób zniechęca psy i koty do znaczenia terytorium w miejscach, w których go zastosowano. Skutecznie działa w warunkach zewnętrznych, dlatego może być stosowany do zabezpieczania tarasów, schodów, narożników murów. Może być też używany wewnątrz klatek schodowych, piwnic oraz innych pomieszczeń narażonych na zanieczyszczenie przez...
Środki na gryzonie

BROS Pułapka na krety, 1 szt

Bros
J-732
Skuteczna i łatwa w obsłudze pułapka do wyłapywania kretów i nornic. Pozwala schwytać szkodnika w jego podziemnym korytarzu.
Spray o zapachu lawendowym do zwalczania owadów latających takich, jak muchy, komary, osy, mole. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach. W celu zwiększenia skuteczności działania należy zamknąć okna i drzwi, rozpylić preparat i nie wietrzyć pomieszczenia przez najbliższą godzinę.
Środki na gryzonie

BROS Sonic na krety i gryzonie

Bros
J-585
BROS Sonic emituje fale dźwiękowe oraz drgania skutecznie odstraszając szkodniki. Działa w sposób przyjazny dla środowiska, bez konieczności użycia środków chemicznych.
Środki na gryzonie

BROS Trutka na myszy i szczury KOSTKA ,100 g

Bros
J-566
Woskowane kostki BROS są odporne na działanie wody i pleśni umożliwiają stosowanie w warunkach wysokiej wilgotności, np. w pomieszczeniach produkcyjnych, kuchniach, wilgotnych piwnicach i w terenie otwartym - wszędzie tam, gdzie mogą pojawiać się myszy i szczury.
Środki na gryzonie

BROS Granulat na myszy i szczury, 2,5kg

Bros
J-561
Granulat na myszy i szczury BROS to trutka na gryzonie do stosowania wewnątrz i wokół budynków. Środek jest skuteczny już po jednokrotnym spożyciu, posiada właściwości mumifikujące.
Środki na gryzonie

BROS płyn na krety 1l

Bros
J-339
Płyn odstrasza krety występujące na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.
Środki na gryzonie

Bros Płyn na krety 0,5 l

Bros
J-079
skutecznie odstrasza zapachem Płyn odstrasza krety występujące na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Preparat biobójczy nie jest środkiem ochrony roślin. Płyn na krety
Środki na gryzonie

BROS preparat do śmietników 500ml

Bros
966B
Gotowy do użycia płyn do spryskiwania worków i pojemników na śmieci (w domu i na zewnątrz). Szerokie spektrum działania: zwalcza muchy oraz ich larwy, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając w otoczeniu cytrynową świeżość. Preparat zachowuje skuteczność aż do 2 tygodni. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków...

Filtruj według

Marki
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.