BROS Proszek na mrówki, 100 g
BROS Proszek na mrówki, 100 g

BROS Proszek na mrówki, 100 g

Ilość w opakowaniu
18 szt
Indeks
J-017
EAN13
5904517002197
Proszek BROS przeznaczony jest do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie: na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. To środek do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu.

Opis

BROS Proszek na mrówki, 100 g


Proszek BROS przeznaczony jest do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie: na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp.

To środek do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu.


BROS PROSZEK NA MRÓWKI:
  • preparat do likwidacji mrówek i ich gniazd,
  • może być używany w pomieszczeniach oraz na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach,
  • do stosowania w postaci proszku lub por rozpuszczeniu w wodzie.


Sposób użycia:

Uniwersalny sposób zastosowania preparatu jako:

  • Proszek do posypania: wysypać ok. 10 g na gniazdo bądź ścieżki wędrówek owadów, skąd zostanie wniesiony do gniazda likwidując kolonię.

  • Płyn do polewania: rozpuścić 100 g proszku w 2,5 l wody, dokładnie wymieszać i polać gniazdo (ok 0,5 l roztworu na gniazdo).

Likwiduje owady w miejscu zastosowania. Środek stosować rano i wieczorem. Mrówki giną po ok. 24 h od zastosowania. Jeśli produkt zostanie usunięty z miejsca zastosowania przez wiatr lub deszcz, zabieg należy powtórzyć.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text