BROS Spray na muchy i komary MUCHOSPRAY, 250 ml

BROS Spray na muchy i komary MUCHOSPRAY, 250 ml

Ilość w opakowaniu
12 szt
Aerozol BROS skutecznie zwalcza owady latające: muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach.
 

BROS Spray na muchy i komary MUCHOSPRAY, 250 ml

Łatwy w użyciu, wydajny i funkcjonalny spray na muchy i komary BROS błyskawicznie działa w walce z owadami latającymi oraz biegającymi, takimi jak karaluchy, prusaki, rybiki i inne.

A specjalna formuła zapewnia natychmiastowe działanie (efekt knock - down).

Sposób użycia: 
  1. Zamknąć drzwi i okna.
  2. Przed użyciem wstrząsnąć.
  3. Oprysk rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia.
  4. Trzymając puszkę pionowo rozpylać produkt we wszystkich kierunkach uwzględniając okolice okien i powierzchni nasłonecznionych.
  5. Opryskiwać z odległości nie mniejszej niż 1 m od ścian, tkanin i mebli.

Czas opryskiwania pomieszczenia 20 m2 (50 m3 ) wynosi ok. 10 s. Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 15 min, po czym starannie wywietrzyć.

W przypadku os produkt stosować bezpośrednio na owady. Powoduje to natychmiastowe unieszkodliwienie owada i jego śmierć po ok. 1 minucie od zastosowania.

Ilość w opakowaniu
12 szt
J-797

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.