CITRONELLA POWER Nie daj się pogryźć komarom.
Esencja wykonana w 100% z naturalnej cytronelli, jest niezastąpiona w walce z komarami. Dzięki silnemu zapachowi zapobiega zbliżaniu się komarom. Może być stosowana w domu jak i w ogrodzie. Zestawy tworzą piękne elementy dekoracyjne, a przy okazji skutecznie odstrasza.

Do końca promocji zostało
Środki na owady

LA CASA DE LOS AROMAS CITRONELLA Patyczki zapachowe FOLIA, 30 ml

La Casa de los Aromas
LCA-009
Patyczki Citronella z naturalnych esencji Citronella, eliminują nieprzyjemne zapachy, pozostawiają aromat geranium w pokoju i maskują zapachy, które nie są atrakcyjne dla owadów latających tym samym je odstraszając.
Do końca promocji zostało
Zawiera naturalną esencję cytronelli i gliceryny, która zapewnia nawilżenie i nie przetłuszcza skóry. Gliceryna : Pozyskiwana jest z warzyw, a jej główną zaletą jest nawilżenie i zmiękczenie skóry dzięki właściwościom nawilżającym. Żel Citronella : zawiera dużą dawkę naturalnego olejku eterycznego odstraszającego komary
Do końca promocji zostało
Zawiera naturalną esencję cytronelli, która zapewnia nawilżenie i nie przetłuszcza skóry. Gliceryna : Pozyskiwana jest z warzyw, a jej główną zaletą jest nawilżenie i zmiękczenie skóry dzięki właściwościom nawilżającym. Perfumy Citronella : Zawiera dużą dawkę naturalnego olejku eterycznego. Perfumy cytrusowe : Zawiera olejki eteryczne i sprawia, że ​​ich...
Do końca promocji zostało
ŚWIECE z parafiną i naturalną esencją Citronelli. Citronella: Wyróżnia się bogactwem olejków eterycznych, takich jak cytronellol, cytral, eugenol, nerol, geraniol i limonen. Jest wysoko ceniony w perfumerii i aromaterapii, przypisuje mu się właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i tonizujące.
Do końca promocji zostało
Patyczki zapachowe Mikado 50ml z naturalną esencją cytronelli, aby Twój dom nabrał przyjemnego zapachu CITRONELLA. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia przyjemny aromat cytronelli w pomieszczeniach, maskując zapachy, które są atrakcyjne dla owadów latających i tym samym zapobiegając ich zbliżaniu się.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.