Joanna Naturia Soft Color Szamponetka...

Joanna Naturia Soft Color Szamponetka koloryzująca Złoty piasek S11 35 g

Ilość w opakowaniu
5 szt
Polecany do włosów od jasnego do średniego blondu, włosy rozjaśnione.,Szamponetka Naturia Soft Color to szybki i łatwy sposób na wymarzony kolor włosów. Łagodna formuła preparatu nie zawiera amoniaku i utleniacza - jest bezpieczna dla włosów, a zawarty w szamponetce kompleks multiwitaminowy ma działanie nawilżające i odżywcze. Po zabiegu Twoje włosy zyskują piękny i żywy kolor, który utrzymuje się od 4 do 8 myć*.,*intensywność wybarwienia i trwałość efektu koloryzacji zależy od wyjściowego koloru i kondycji włosów.kompleks multiwitaminowy,kolor zmywalny 4-8 myć,nie zawiera amoniaku i utlenia…
 
Polecany do włosów od jasnego do średniego blondu, włosy rozjaśnione.

Szamponetka Naturia Soft Color to szybki i łatwy sposób na wymarzony kolor włosów. Łagodna formuła preparatu nie zawiera amoniaku i utleniacza - jest bezpieczna dla włosów, a zawarty w szamponetce kompleks multiwitaminowy ma działanie nawilżające i odżywcze. Po zabiegu Twoje włosy zyskują piękny i żywy kolor, który utrzymuje się od 4 do 8 myć*.

*intensywność wybarwienia i trwałość efektu koloryzacji zależy od wyjściowego koloru i kondycji włosów.

kompleks multiwitaminowy
kolor zmywalny 4-8 myć
nie zawiera amoniaku i utleniacza
wygodna i szybka w użyciu
nadaje włosom żywy i piękny kolor

Sposób użycia: Załóż rękawiczki i rozprowadź równomiernie produkt na umyte, wilgotne włosy. Masuj aż do wytworzenia piany. Pozostaw na włosach 20-30 minut, a następnie spłucz.
Praktyczne porady: Używając szamponetki, możesz odświeżyć kolor włosów farbowanych odcieniami blond i rozjaśnianych.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Ponieważ preparat może wywołać silną reakcję alergiczną bezwzględnie przed każdym użyciem należy wykonać próbę uczuleniową. W tym celu nałóż niewielką ilość produktu na skórę w zgięciu łokcia. Pozostaw to miejsce odsłonięte przez 45 minut, po czym zmyj dokładnie ze skóry letnią wodą. Odczekaj 48 godzin. Jeśli po tym czasie nie pojawią się żadne zmiany takie jak zaczerwienienie lub wysypka, możesz przystąpić do barwienia włosów. Brak reakcji na próbę uczuleniową nie stanowi gwarancji, że reakcja alergiczna nie pojawi się jako rezultat późniejszego procesu koloryzacji, jednakże próba ta jest ważnym środkiem ostrożności. Jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja organizmu w czasie wykonywania próby, natychmiast usuń preparat ze skóry i nie używaj go. Jeżeli podczas koloryzacji lub bezpośrednio po niej wystąpią objawy takie jak swędzenie skóry ciała lub głowy, wysypka lub opuchnięcie oczu/twarzy, NATYCHMIAST ZWRÓĆ SIĘ O POMOC MEDYCZNĄ. Stosować załączone rękawiczki ochronne. Chronić ubranie przed zabrudzeniem.
Ilość w opakowaniu
5 szt
G-795

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.