LUDWIK ALL IN ONE Tabletki do zmywarki 30 szt.

LUDWIK ALL IN ONE Tabletki do zmywarki 30 szt.

Ilość w opakowaniu
7 szt
Tabletki do zmywarek posiadają innowacyjną formułę Active Oxy Power Plus, która dzięki kompleksowemu działaniu środków alkalicznych, enzymów i aktywnego tlenu bezwzględnie walczy z tłuszczem i przypaleniami. Efektywnie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności namaczania, nadaje połysk. Zawarte w formule specjalne substancje zapobiegają matowieniu oraz korozji szkła i stali nierdzewnej.
 

LUDWIK ALL IN ONE Ultimate Power Tabletki do zmywarki 30 szt. 

LUDWIK ALL IN ONE Ultimate Power to:

niezawodna siła mycia

system ochrony stali nierdzewnej

zmiękczanie wody

nabłyszczenie

ochrona szkła

ochrona zmywarki

enzymy aktywne już w 30°C.

Do tabletek dołączony także GRATIS - Płyn do czyszczenia zmywarki 250 ml

Płyn usuwa skutecznie pozostałości po zmywaniu. Rozpuszcza tłuszcz, wapń i inne osady, pozostawiając zmywarkę idealnie czystą.

Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Preparat, stosowany okresowo, zapewnia utrzymanie czystości wnętrza zmywarki. W celu utrzymania właściwego poziomu czystości zaleca się stosowanie produktu raz na miesiąc.

Przeznaczony do wszystkich typów zmywarek domowych.

Sposób użycia płynu: Większe zanieczyszczenia należy usunąć z sitka zmywarki. Z nakrętki opakowania usunąć etykietę, ale nie odkręcać nakrętki. Butelkę z płynem do czyszczenia zmywarki umieść pionowo nakrętką do dołu w koszyczku na sztućce lub w górnej szufladzie na naczynia. Włączyć pustą zmywarkę bez naczyń i bez środków do zmywania, nastawiając ją na normalny program i temperaturę minimum 65°C. Zawartość butelki jest przeznaczona do jednorazowego użycia. Płyn można użyć na wstępie do mycia uszczelek drzwiczek. W tym celu należy odkręcić nakrętkę, wlać odrobinę płynu na ściereczkę i wytrzeć nią uszczelki. Następnie stosować zgodnie z powyższą instrukcją.

Składniki:- 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne - <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne - konserwant (Methylchloroizothiazolinone, Methylizothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol) - kompozycja zapachowa (Limonene)

Ilość w opakowaniu
7 szt
J-464

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.