PALMOLIVE WELLNESS Żel pod prysznic...

PALMOLIVE WELLNESS Żel pod prysznic Nourish masło shea, 500ml

61015097
8718951436503
Wzbogać swoje doznania pod prysznicem dzięki żelowi pod prysznic Palmolive Wellness Balance. Został stworzony, aby pomóc Ci poczuć się bliżej natury dzięki ekstraktowi masła shea i 100% olejkom eterycznym.

Opis

Żel pod prysznic zawiera również składniki w 95% pochodzenia naturalnego* oraz formułę, która w 95% ulega biodegradacji i została przebadana dermatologicznie. Jest dostarczany w plastikowej butelce z recyklingu, którą można ponownie poddać recyklingowi i pomóc wesprzeć planetę.- 95% naturalnego pochodzenia*- 95% biodegradowalna formuła- Bez mikroplastiku - 100% plastikowa butelka z recyklingu        - Opakowania nadające się do recyklingu       - Zaangażowany w odpowiedzialne zaopatrzenie**        *woda i składniki pochodzenia naturalnego o ograniczonym przetwarzaniu**www.colgatepalmolive.com/committed-to-responsible-sourcing

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.