Środki do WC

Bref Power Active ma fantastyczną nową formułę z czterema funkcjami, która obejmuje higienę, mocną pianę, moc przeciwdziałającą osadzaniu się kamienia i wyjątkową świeżość, łącząc stałą higieniczną czystość toalety i fantastyczny zapach morskiej bryzy, który utrzymuje się przez tygodnie.
Bref Power Active ma fantastyczną nową formułę z czterema funkcjami, która obejmuje higienę, mocną pianę, moc przeciwdziałającą osadzaniu się kamienia i wyjątkową świeżość, łącząc stałą higieniczną czystość toalety i fantastyczny zapach sosnowego lasu, który utrzymuje się przez tygodnie.
Do końca promocji zostało
Środki do WC

Tytan Płyn do mycia WC, 5 kg

Tytan
C-449
Płyn do mycia WC TYTAN przeznaczony jest do mycia muszli ustępowych, umywalek, pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Dzięki własnościom bakteriobójczym pozostawia czystą i odkażoną powierzchnię.
Do końca promocji zostało
Środki do WC

TYTAN Płyn do mycia WC, 700 g

Tytan
C-283
Niebieski płyn do mycia WC TYTAN kompleksowo zadba o czystość i dezynfekcję Twojej toalety, w trosce o bezpieczeństwo i higienę Twoją i Twoich bliskich.
Cilit Bang to pogromca kamienia i bakterii, który pomoże Ci zadbać o higieniczną czystość i nie pozostawi drażniącego zapachu chloru.Dzięki niezwykłej skuteczności nie musisz już szorować toalety i narażać się na kontakt ze żrącymi środkami. Cilit Bang sam rozpuści osad i kamień i wybieli przebarwioną powierzchnię. Specjalny 'dziubek' służący do aplikacji...
Środki do WC

CLUO Zawieszka do toalety MORSKA, 40 g

Cluo
C-955
Specjalne dobrane składniki kostki myją muszlę klozetową oraz zapobiegają odkładaniu się osadów; przy każdorazowym spłukaniu wydzielają odświeżający zapach.

Filtruj według

Marki
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.