Suszenie i prasowanie

Suszenie i prasowanie

KAMIX Woda destylowana, 5 l

Woda Destylowana
I-157
Woda destylowana pozyskiwana jest w trakcie specjalnie przygotowanego procesu technologicznego, którego celem jest jak najbardziej efektywne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń. W ten sposób woda może się poszczycić przewodnictwem na poziomie < 0,2 pikos/cm. W efekcie odznacza się o wiele większą czystością niż inne wody destylowane powszechnie...
Suszarki do prania

VILEDA Suszarka do prania zawieszana EXPRESS, 1 szt

Vileda
157334
Kaloryferowa suszarka VILEDA EXPRESS pozwala wykorzystać wolną przestrzeń w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Wystarczy założyć ją na kaloryfer w salonie lub innym pokoju, można również rozłożyć ją w oparciu o balkon lub parapet okienny. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, umożliwia rozwieszenie wielu ubrań.
Suszenie i prasowanie

VILEDA Suszarka do prania Universal

Vileda
149463
Suszarka do prania Universal to uniwersalna suszarka dla codziennego prania. Dzięki odporności na działanie warunków atmosferycznych może być rozłożona zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak również na balkonach, ogródkach etc.
Suszenie i prasowanie

MILL CLEAN Woda demineralizowana, 1,22 l

Mill Clean
MAD-089
Marka Mill Clean prezentuje wodę demineralizowaną zwaną również wodą destylowaną czyli pozbawioną minerałów. To odpowiedni środek, który spowoduje, że prasowanie odzieży stanie się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.
Suszenie i prasowanie

VILEDA Suszarka Premium 2w1SUSZARKA PREMIUM 2W1

Vileda
157332
Vileda Premium 2 w 1 to praktyczne rozwiązanie na każde pranie. Bardzo stabilna rozkładana suszarka Premium 2 w 1 od Viledy o podwójnym zastosowaniu. 18 metrów powierzchni suszenia umożliwia powieszenie do dwóch pełnych prań, a zdejmowane skrzydło boczne pozwala na suszenie mniejszego codziennego prania.
Do końca promocji zostało
Suszenie i prasowanie

PERLUX Płyn ułatwiający prasowanie, 400 ml

Perlux
LAK-061
Płyn ułatwiajacy prasowanie. Jego skuteczna receptura z krochmalem doskonale niweluje zagniecenia tkanin, wygładza włókna i powoduje, że materiał nie elektryzuje się.
Do końca promocji zostało
Suszenie i prasowanie

YORK Klamerki MARINE, 10 szt

York
YOR-036
Klamerki są jak skarpetki, wciąż giną i zawsze ich brakuje, a żyć bez nich nie możemy. Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe klamerki i w tym zakresie nie jesteś tradycjonalistą, to te nowoczesne spinacze są dla Ciebie.
Suszenie i prasowanie

SMART WASH Kule do suszarek, 2 szt

Smart
INN-977
Kule do suszarki marki Smart Wash to niezawodny gadżet, który zapewnia dodatkowe korzyści podczas suszenia ubrań takie jak: niesamowicie miękkie ubrania i łatwiejsze prasowanie.
Suszenie i prasowanie

Woda destylowana, 1 l

Woda Destylowana
IN-560
Wysokiej jakości woda destylowana pozbawiona jest obcych jonów poprzez wielokrotną demineralizację oraz przemianę ich na jony wodorowe i wodorotlenowe za pomocą dejonizatorów.
Suszenie i prasowanie

Woda destylowana, 5 l

Woda Destylowana
IN-561
Duże opakowanie destylowanej, zdemineralizowanej wody wysokiej jakości. Woda pozbawiona obcych jonów poprzez wielokrotną demineralizację oraz przemianę ich na jony wodorowe i wodorotlenowe za pomocą dejonizatorów.
Suszenie i prasowanie

VILEDA Suszarka na pranie KING ULTIMATE BLACK, 1 szt

Vileda
174096
Suszarka wewnętrzna na pranie VILEDA KING ULTIMATE to wyjątkowa stabilność, mniej zagnieceń na praniu i łatwe przemieszczanie. Linki XXL zostawiają mniej śladów na praniu a wbudowane kółka ułatwiają przesuwanie suszarki nawet kiedy ta jest w pełni obciążona praniem.
Filtruj według
Marki
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text