VILEDA Suszarka do prania zawieszana EXPRESS, 1...

VILEDA Suszarka do prania zawieszana EXPRESS, 1 szt

Ilość w opakowaniu
5 szt
Kaloryferowa suszarka VILEDA EXPRESS pozwala wykorzystać wolną przestrzeń w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Wystarczy założyć ją na kaloryfer w salonie lub innym pokoju, można również rozłożyć ją w oparciu o balkon lub parapet okienny. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, umożliwia rozwieszenie wielu ubrań.
 

VILEDA Suszarka do prania zawieszana EXPRESS, 1 szt

Suszarka Vileda Express wyposażona została w specjalnie usztywnione, wytrzymałe ramiona, pozwalając na stabilne i bezpieczne rozwieszenie codziennego prania.

Dzięki specjalnym osłonkom suszarka na grzejnik  zapobiega zarysowaniu powierzchni, a składane, regulowane ramiona umożliwiają wygodne i łatwe zawieszenie suszarki. Jej niewielkie wymiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie suszarki na bieliznę w dowolnej przestrzeni w łazience lub innym pomieszczeniu.

SUSZARKA VILEDA EXPRESS:
  • suszarka grzejnikowa z wytrzymałymi ramionami - możliwa do zawieszenia także na balkonie,
  • posiada regulowane, składane ramiona z tworzywa sztucznego - doskonała na małe, codzienne pranie,
  • wyposażona w osłonki zapobiegające zarysowaniom powierzchni podczas stosowania,
  • POWIERZCHNIA SUSZENIA - 3 metry,
  • wymiary rozłożonej: 52x35x18 cm,
  • wymiary złożonej: 35x2x52 cm.
Ilość w opakowaniu
5 szt
157334

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.