VILEDA Pokrowiec na deskę do prasowania PREMIUM...

VILEDA Pokrowiec na deskę do prasowania PREMIUM 2w1, 1 szt

Ilość w opakowaniu
6 szt
Pokrowiec VILEDA PREMIUM posiada wjątkową warstwę, która odbija ciepło, dzięki czemu wystarczy, że prasujesz po jednej stronie. Pokrowiec nie przecieka, więc podłoga i dolna część deski pozostaje sucha.
 

VILEDA Pokrowiec na deskę do prasowania PREMIUM 2w1, 1 sztPokrowiec na deskę do prasowania VILEDA PREMIUM 2w1 to łatwiejsze i lepsze prasowanie. 
Etui ma wyjątkową warstwę, która odbija ciepło, dzięki czemu wystarczy, że prasujesz po jednej stronie.
Pokrowiec na deskę Vileda nie przecieka, więc podłoga i dolna część deski pozostaje sucha.
Uniwersalny pokrowiec Premium 2 w 1 pasuje do desek o wymiarach do 130 cm x 45 cm.

  • Trzt powłoki zwiększające skuteczność prasowania - trzy warstwy wysokogatunkowych materiałów: bawełna z warstwą metalizowaną, pianka, gąbka.

  • Metalizowana warstwa pokrowca Premium 2w1 - pozwala na maksymalne wykorzystanie ciepła i pary, dzięki temu prasowanie jest szybsze i bardziej efektywne.

  • Uniwersalny rozmiar, łatwiejsze zakładanie - system Quick FIX to elastyczne narożniki i klips ściągający. System zapewnia idealne dopasowanie pokrowca Premium do deski oraz łatwiejsze zakładanie.
Ilość w opakowaniu
6 szt
140510

8 innych produktów w tej samej kategorii:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.