MIKAROMAS Saszetka zapachowa  do szaf i szuflad CYNAMON I POMARAŃCZA, 100 ml
MIKAROMAS Saszetka zapachowa  do szaf i szuflad CYNAMON I POMARAŃCZA, 100 ml

MIKAROMAS Saszetka zapachowa do szaf i szuflad CYNAMON I POMARAŃCZA, 100 ml

Ilość w opakowaniu
12 szt
Indeks
LCA-382
EAN13
8428390059255
Saszetka zapachowa MIKAROMAS została specjalnie skomponowana w celu dodania przyjemnego aromatu do otoczenia. Saszetki zapachowe są często używane w różnych przestrzeniach, takich jak szafy, szuflady, samochody, łazienki, biura czy inne pomieszczenia.

Opis

MIKAROMAS Saszetka zapachowa CYNAMON I POMARAŃCZA, 100 ml

Saszetka zapachowa ma na celu dodawanie przyjemnego aromatu do otoczenia. Są one popularne w celu aromatyzowania różnych przestrzeni, takich jak samochody, szafy, szuflady, pomieszczenia w domu czy biura.

Saszetki Mikaromas są użytecznym i przyjemnym dodatkiem do codziennego życia, tworząc przy tym aromatyczną atmosferę w różnych przestrzeniach.

Substancje zapachowe znajdujące się w saszetkach są skoncentrowane, co pozwala na długotrwałe działanie. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnym zapachem przez wiele tygodni.

Ponadto, saszetki są łatwe w użyciu - mają zintegrowany element do zawieszania lub umieszczania w wybranej przestrzeni. Możesz zatem umieścić je w samochodzie, szafie, torebce, biurze, łazience czy innych miejscach, w których chcesz rozprzestrzenić aromat.

Dodatkowo, saszetki Mikaromas cechuje estetyczny design, aby nie tylko zapewniać przyjemny zapach, ale również dobrze prezentować się w otoczeniu. Ich atrakcyjne opakowanie czyni je również elementem dekoracyjnym.

Saszetka MIKAROMAS CANELA NARANJA - to saszetka o o energetyzującym, cynamonowo-pomarańczowym zapachu.
Słodkość, soczystość, przyjemność - to charakterystyczne akordy, które saszetka uwalnia w miejscu, gdzie zostanie zawieszona. 

Sposób użycia:
  1. Wyjmij saszetkę z folii.
  2. Umieść w szafie, szufladzie lub aucie.
  3. Ciesz się przyjemnym zapachem.


Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text