TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni...

TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni w spray'u, 500 g

Ilość w opakowaniu
12 szt
Preparat TYTAN w spray'u przeznaczony jest do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni kuchennych (również kontaktujących się z żywnością) w sektorze żywnościowym,warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Skutecznie likwiduje bakterie i grzyby.
 

TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni w spray'u, 500 gPłyn TYTAN to ekspert do mycia kuchni,  znajduje swoje zastosowanie przy czyszczeniu wszelakiego rodzaju zabrudzeń. Doskonale radzi sobie z brudem, tłuszczami oraz z powstałym na różnego rodzaju urządzeniach oraz blatach osadem. Dodatkowo dezynfekuje powierzchnie w trosce o higienę i zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Likwiduje również bakterie i grzyby dla bezpieczeństwa  i swobodnego korzystania z kuchni.

Tytan to pewność ładu i porządku i ochrony przed bakteriami i grzybami w kuchni.


Sposób użycia: wybrać odpowiedni sposób pracy rozpylacza przez obrócenie główki. Na zanieczyszczoną powierzchnię nanieść cienką warstwę płynu i po chwili wytrzeć chłonną mokrą ściereczką. Następnie wytrzeć do sucha. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć. Na powierzchniach akrylowych, lakierowanych lub budzących podejrzenia, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.Marka Tytan należy do zakładów chemicznych Unia. Firma tworzy produkty funkcjonalne, niezawodne, a przy tym najwyższej jakości.

Środki chemiczne marki Tytan sprawiają, że sprzątanie jest łatwe, szybkie i przyjemne. Produkty na długo zostawiają efekt czystości i połysku przy małym nakładzie pracy.


Ilość w opakowaniu
12 szt
C-364
5900657275101

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.