SIDOLUX PROFESSIONAL Płyn DO SILNYCH ZABRUDZEŃ,...

SIDOLUX PROFESSIONAL Płyn DO SILNYCH ZABRUDZEŃ, 500 ml

Ilość w opakowaniu
10 szt, 12 szt
Nowoczesny preparat przeznaczony do usuwania silnych i uporczywych zabrudzeń. Można go stosować do czyszczenia tworzyw sztucznych, ceramiki, kafelek, linoleum, metalu oraz powierzchni emaliowanych. Produkt bazuje na dwóch fazach. Faza niebieska rozpuszcza zabrudzenia, doskonale czyści oraz przeciwdziała powstawaniu smug. Z kolei przeźroczysta faza chroni wyczyszczone powierzchnie i zapobiega ponownemu ich zabrudzeniu.
 

SIDOLUX PROFESSIONAL Płyn DO SILNYCH ZABRUDZEŃ, 500 ml

Specjalna, nowoczesna formuła preparatu doskonale radzi sobie z rozmaitymi zabrudzeniami. Uporczywy tłuszcz, ślady po farbie, czy klej po naklejkach nie stanowią dla niego żadnego problemu.

Środek aplikuje się za pomocą wygodnego rozpylacza, ułatwiającego naniesienie wprost na brud!

Właściwości produktu:

doskonale czyści,

łatwo się aplikuje.

Sposób zastosowania:

Przed użyciem wstrząśnij butelką do momentu zmieszania się obu faz. Następnie rozpyl płyn bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię. Po odczekaniu kilku sekund powierzchnię przetrzyj za pomocą szmatki lub gąbki.

Ilość w opakowaniu
10 szt, 12 szt
I-995

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.