BROS Płytka na owady, 1 szt
BROS Płytka na owady, 1 szt

BROS Płytka na owady, 1 szt

Ilość w opakowaniu
20 szt
Indeks
J-519
EAN13
5904517001329
Płytka BROS Jest nasączona parującą substancją owadobójczą do zwalczania much i innych owadów latających (m.in.: muszek owocówek, komarów, meszek, dorosłych postaci moli) oraz owadów biegających, (mrówek, karaluchów, prusaków i rybików cukrowych).

Opis

BROS Płytka na owady, 1 szt


Płytka nasączona parującą substancją owadobójczą, przeznaczona do zwalczania much i innych owadów latających (m.in.: muszek owocówek, komarów, meszek, dorosłych postaci moli) oraz owadów biegających, (mrówek, karaluchów, prusaków i rybików cukrowych).

Działa na owady latające już po 30 min, a na owady biegające po 2 h, osiągając pełną skuteczność po 8 h od zastosowania. Pozostaje skuteczna nawet do 4 miesięcy. Pojedyncza płytka chroni pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze, przemysłowe, itd. o powierzchni do 20 m2 (ok. 50 m3) przed owadami latającymi i biegającymi oraz przestrzenie zamknięte np. schowki, przed biegającymi.

Praktyczny kalendarzyk umieszczony na płytce informuje, kiedy należy wymienić ją na nową.

Sposób użycia:
  1. Płytkę wyjąć z opakowania i ustawić w miejscu o swobodnej cyrkulacji powietrza, ale z dala od przeciągów i bezpośredniego nasłonecznienia.
  2. Jeśli w pobliżu znajdują się artykuły spożywcze, należy je przykryć.
  3. W dolnym prawym rogu płytki znajduje się okrągły kalendarzyk, za pomocą którego można zaznaczyć miesiąc wymiany produktu na nowy.
  4. W tym celu należy przekręcić koło kalendarzyka tak, aby cyfra oznaczająca miesiąc wymiany (4 miesiące od otwarcia płytki) znajdowała się przy zaznaczonej na płytce strzałce.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text