LUDWIK Płyn do czyszczenia zmywarek, 250 ml
LUDWIK Płyn do czyszczenia zmywarek, 250 ml

LUDWIK Płyn do czyszczenia zmywarek, 250 ml

Ilość w opakowaniu
6 szt
Indeks
C-444
EAN13
5900498009903
Płyn do czyszczenia zmywarwek usuwa skutecznie pozostałości po zmywaniu w zmywarce.Rozpuszcza tłuszcz, wapń i inne osady, pozostawiając zmywarkę idealnie czystą.Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Opis

LUDWIK Płyn do czyszczenia zmywarek, 250 ml

W celu utrzymania właściwego poziomu czystości zaleca się zastosowanie produktu raz na miesiąc. Płyn przeznaczony jest do wszystkich typów zmywarek domowych.

Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylchloroizothiazolinone, Methylizothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol), kompozycja zapachowa (Limonene)

Sposób użycia: Większe zanieczyszczenia należy usunąć z sitka zmywarki. Z nakrętki opakowania usunąć etykietę, ale nie odkręcać nakrętki. Butelkę z płynem do czyszczenia zmywarki umieść pionowo nakrętką do dołu w koszyczku na sztućce lub w górnej szufladzie na naczynia. Włączyć pustą zmywarkę bez naczyń i bez środków do zmywania, nastawiając ją na normalny program i temperaturę minimum 65°C.

Zawartość butelki jest przeznaczona do jednorazowego użycia. Płyn można użyć na wstępie do mycia uszczelek drzwiczek. W tym celu należy odkręcić nakrętkę, wlać odrobinę płynu na ściereczkę i wytrzeć nią uszczelki. Następnie stosować zgodnie z powyższą instrukcją.

Szczegóły produktu

8 innych produktów w tej samej kategorii:

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text