BROS Duo Decor Płytki na owady, 2 sztuki

BROS Duo Decor Płytki na owady, 2 sztuki

Ilość w opakowaniu
12 szt
Dwie dekoracyjne płytki do zwalczania owadów latających takich jak muchy, komary, meszki, muszki owocówki i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Mogą być stosowane razem lub osobno, w zależności od wielkości zabezpieczanej powierzchni.
 

Subtelny, elegancki wzór w połączeniu z dyskretnym kolorem sprawiają, że płytki Duo-Decor pasują do każdego pomieszczenia.

Płytka zaczyna działać od razu po rozpakowaniu, uwalniając stopniowo substancje aktywne, które wnikają w szczeliny i likwidują nawet głęboko ukryte owady.

Pełna skuteczność występuje po ok. 48 godz. od jej wystawienia. Płytki stosowane jedna po drugiej, skutecznie chronią pomieszczenie aż do 4 miesięcy (obie płytki zapakowane są w oddzielne opakowania foliowe, które zabezpieczają substancję czynną przed jej uwalnianiem).

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Ilość w opakowaniu
12 szt
1358
5904517125643

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.