Woda do żelazek Lavender ElitT sprawia, że świeżo wyprane ubrania są jeszcze przyjemniejsze w dotyku i zapachu.
Produkt ten dedykowany jest do użycia przede wszystkim klientom wymagającym, którzy doceniają możliwości jakie daje im współczesny rynek.
Woda do żelazek Lavender to nie tylko niesamowicie świeży, przyjemny zapach słodkiej lawendy, ale przede wszystkim również produkt zabezpieczający żelazko przed osadzaniem się kamienia.
Ułatwia też prasowanie, dzięki czemu nawet bawełniana koszula przestanie być zmorą Pani Domu.
Linka do bielizny Cluo, trwała, solidna, nie rozciąga się. Dzięki niej masz pewność, że Twoje pranie pozostanie na swoim miejscu, a nie wyląduje na ziemi.
Klamerki są jak skarpetki, wciąż giną i zawsze ich brakuje, a żyć bez nich nie możemy. Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe klamerki i w tym zakresie nie jesteś tradycjonalistą, to te nowoczesne spinacze są dla Ciebie.
Wyjątkowa warstwa, która odbija ciepło, dzięki czemu wystarczy, że prasujesz po jednej stronie. Pokrowiec nie przecieka, więc podłoga i dolna część deski pozostaje sucha.
davi.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.